skuteczne  ocieplanie poddasza

pianki otwartokomórkowe
pianki zamkniętokomórkowe
izolacje natryskowe

Pianki natryskowe

DOCIEPLANIE ŚCIAN

termoizolacja
pianki natryskowe

PURFIX

Pianowanie poddaszy Krasnystaw

Docieplanie poddaszy metodą natryskową a parametry techniczne pianki PUR


Pianowanie poddaszy to z jednej strony rodzaj usługi, z drugiej natomiast jeden z najlepszych sposobów na docieplenie za pomocą poliuretanowej pianki pur. Wykonuje się je innowacyjną metodą natryskową, która – dzięki zastosowaniu specjalnego pistoletu – jest w stanie umieścić piankę we wszystkich zakamarkach i w miejscach trudno dostępnych. Pianka schnie w ciągu kilku sekund, a co więcej, niemal stukrotnie powiększa swoją objętość, więc pianowanie poddaszy jest wyjątkowo szczelne i dokładne.

Docieplanie poddaszy poliuretanową pianką pur to inwestycja na wiele lat. Jest to zasługa właściwości i parametrów technicznych pianki, ponieważ współcześnie można zaliczyć ją do najlepszej jakości materiałów izolacyjnych. Może być wykorzystywana do pianowania poddaszy użytkowych i nieużytkowych, ponieważ jest natryskiwana bezpośrednio na ocieplane powierzchnie, z którymi doskonale się wiąże, tworząc jedność. Powstaje szczelny, a przy tym paro-przepuszczalny, pozbawiony spoin monolit.


Docieplanie poddaszy poliuretanową pianką pur posiada tę niekwestionowaną zaletę, że jest wyjątkowo trwałe. Pianka należy do materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, nie poddaje się działaniu niekorzystnych warunków zewnętrznych i jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Pianowanie poddaszy wiąże się poza tym z wieloma, wymiernymi korzyściami, ponieważ dzięki dociepleniu poddaszy poliuretanową pianką pur istnieje możliwość zmniejszenia kosztów eksploatacji obiektów poprzez minimalizowanie wydatków ponoszonych z tytułu ich ogrzewania.

Pianowanie poddaszy metodą natryskową to nowoczesna technologia, która nie tylko stanowi doskonałą izolację, ale także sprawia, że ocieplone poliuretanową pianką pur powierzchnie są uszczelnione, a jednocześnie odnowione. Docieplanie poddaszy za pomocą poliuretanowej pianki pur to współcześnie jedna z najbardziej skutecznych i najlepszych metod izolacyjnych. Charakteryzuje się szybkością realizacji, trwałością, lekkością i możliwością dotarcia do każdego miejsca.